Klar, parat, sælg!

Skyd salget igang med stærke tilbud fra Hewlett Packard Enterprise

HPE har gjort det helt enkelt, hurtigt og attraktivt at sprinte fra konkurrenterne

Med SMB SPRINT, har vi gjort det enkelt, for jer at forkæle kunderne med stærke tilbud inden for HPE servere, storage og netværk – inklusiv HPE Care Packs.

Klik her og få adgang til bestillingslisten

Har du mistet dine log ind data, kan du kontakte din PBM’er.

LOG IND

Tjek, hent & udfyld, send - helt enkelt

Log ind på siden nedenfor og få adgang til bestillingslisten fra din distributør.
Hent og udfyld formularen og send den til din distributør.

Fordele med SMB SPRINT

Lav pris til jeres kunder her-og-nu
Dækker storage, servere og netværk – inklusiv HP Care Packs
Hurtige svartider på OPG, når sagen er vundet
Alle produkter er på lager
Minimalt procesarbejde fra jeres side – HPs team i Bukarest driver processen
Enkelt og gennemskueligt prisoverblik, så du altid kan tilbyde skarpe priser her-og-nu

Spørgsmål?

Territory team:

Majiid Ittaouil

Email: majid.ittaouil@hpe.com

Telefon: +45 2333 7260

Sanni Østergaard

Email: sanni.ostergaard@hpe.com

Telefon: +45 3271 9780

Yousif Hameed

Email: yousif.ah@hpe.com

Telefon: +34 684 037102

PBM'ere:

Bjarne Rasmussen

Email: bjarne.rasmussen@hpe.com

Telefon: +45 2333 7009

Lene Haakonsen

Email: lene.haakonsen@hpe.com

Telefon: +45 4060 1544

Line Hundborg

Email: line.hundborg@hpe.com

Telefon: +45 2333 7031

Lloyd Slumstrup

Email: lloyd.slumstrup@hpe.com

Telefon: +45 3271 2507

PBM'ere:

Mette Hougaard

Email: mette.hougaard@hpe.com

Telefon: +45 2526 1206

Michael Pedersen

Email: michael.pedersen@hpe.com

Telefon: +45 3271 2558

Peder Eskildsen

Email: peder.eskildsen@hpe.com

Telefon: +45 3056 9904

Send ordre til distributører

Lars Grubach

Email:lars.grubach@arrowecs.dk

Nicolai Korsmoe

Email: solution.danmark@also.com

Klaes Pierre Fries

Email: kf@azlan.dk